Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 72

Szlovénia 1995. Szlovén Nemzeti Felszabadítási Tanács Monetáris Intézet - Fasizmus alóli felszabadulás 50. évfordulója fém emlékérem (32mm) T:1-,2 Slovenia 1995. Slovenian National Liberation Council Monetary Institute - 50th Anniversary of Liberation From Fascism metal medal (32mm) C:AU,XF
30949.

Szlovénia 1995. "Szlovén Nemzeti Felszabadítási Tanács Monetáris Intézet - Fasizmus alóli felszabadulás 50. évfordulója" fém emlékérem (32mm) T:1-,2 Slovenia 1995. "Slovenian National Liberation Council Monetary Institute - 50th Anniversary of Liberation From Fascism" metal medal (32mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szovjetunió 1970. Vlagyimir Iljics Lenin Br emlékérem tokban. Szign.: A. Kaasik (70mm) T:2 Soviet Union 1970. Vladimir Ilyich Lenin Br medal in original case. Sign.: A. Kaasik (70mm) C:XF
30950.

Szovjetunió 1970. "Vlagyimir Iljics Lenin" Br emlékérem tokban. Szign.: A. Kaasik (70mm) T:2 Soviet Union 1970. "Vladimir Ilyich Lenin" Br medal in original case. Sign.: A. Kaasik (70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vatikán 1962. XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) T:1- oxidáció Vatican 1962. Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council hallmarked Ag medal in original case. Sign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) C:AU oxidation
30951.

Vatikán 1962. "XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) T:1- oxidáció Vatican 1962. "Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council" hallmarked Ag medal in original case. Sign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) C:AU oxidation

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vatikán ~1975. VI. Pál pápa jelzett Ag emlékérem. Szign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) T:1- Vatican ~1975. Pope Paul VI marked Ag medal. Sign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) C:AU
30952.

Vatikán ~1975. "VI. Pál pápa" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) T:1- Vatican ~1975. "Pope Paul VI" marked Ag medal. Sign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vatikán 1977. VI. Pál pápa jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) T:1- oxidáció Vatican 1977. Pope Paul VI Ag medal with hallmark in original case. Sign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) C:AU oxidation
30953.

Vatikán 1977. "VI. Pál pápa" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) T:1- oxidáció Vatican 1977. "Pope Paul VI" Ag medal with hallmark in original case. Sign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) C:AU oxidation

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vatikán 1977. VI. Pál pápa Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (44mm) T:2 Vatican 1977. Pope Paul VI Br medal in original case. Sign.: Manzú (44mm) C:XF
30954.

Vatikán 1977. "VI. Pál pápa" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (44mm) T:2 Vatican 1977. "Pope Paul VI" Br medal in original case. Sign.: Manzú (44mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vatikán DN Péter és Pál apostolok aranyozott fém emlékérem (35x34mm) T:2 Vatican ND Apostles Peter and Paul gilt metal medal (35x34mm) C:XF
30955.

Vatikán DN "Péter és Pál apostolok" aranyozott fém emlékérem (35x34mm) T:2 Vatican ND "Apostles Peter and Paul" gilt metal medal (35x34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
1911. Női alak madárral Br emlékérem. Szign.: TV (53mm) T:2 1911. Woman with bird Br commemorative medal. Sign.: TV (53mm) C:XF
30956.

1911. "Női alak madárral" Br emlékérem. Szign.: TV (53mm) T:2 1911. "Woman with bird" Br commemorative medal. Sign.: TV (53mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32
DN Síelő Br plakett, füllel, hátoldalán E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS jelzéssel (50x41mm) T:2 ND Skier Br plaque with ear, with E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS on its back (50x41mm) C:XF
30957.

DN "Síelő" Br plakett, füllel, hátoldalán "E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS" jelzéssel (50x41mm) T:2 ND "Skier" Br plaque with ear, with "E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS" on its back (50x41mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Betakarítási idő kétoldalas fém érem szignóval (43mm) T:2 patina ND Ernte-Zeit two-sided metal medallion with sign (43mm) C:XF patina
30958.

DN "Betakarítási idő" kétoldalas fém érem szignóval (43mm) T:2 patina ND "Ernte-Zeit" two-sided metal medallion with sign (43mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3db-os emlékérem tétel, benne Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer, Louis XIII, Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen T:2,2- 3pcs of medallions, Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer, Louis XIII, Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen C:XF,VF
30959.

3db-os emlékérem tétel, benne "Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer", "Louis XIII", "Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen" T:2,2- 3pcs of medallions, "Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer", "Louis XIII", "Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen" C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
8db-os vegyes érem tétel, benne Apollo 12, Szent György érem, XI. Piusz pápa, II. János Pál pápa T:2,2- 8pcs of medallions, between them Apollo 12, Pope Pius XI, Saint George, John Paul II C:XF,VF
30960.

8db-os vegyes érem tétel, benne "Apollo 12", "Szent György érem", "XI. Piusz pápa", "II. János Pál pápa" T:2,2- 8pcs of medallions, between them "Apollo 12", "Pope Pius XI", "Saint George", "John Paul II" C:XF,VF

Kikiáltási ár:
800 Ft
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft