Franciaország 1804. "Napóleon / Kereskedelmi Kamara Párizs" kétoldalas Ag érem. Szign.: F. ANDRIEU (18,39g/36mm) T:2 patina, ph.
France 1804. "Napoleon / Chambre de Commerce de Paris (Chamber of Commerce of Paris)" two-sided Ag medallion. Sign.: F. ANDRIEU (18,39g/36mm) C:XF patina, edge error