Franciaország ~1900. "I. Klodvig" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (15,08g/32mm) T:2
France ~1900. "Clovis I" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (15,08g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "I. Childeric" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (15,23g/32mm) T:2
France ~1900. "Childeric I" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (15,23g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "Merovech" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (14,52g/33mm) T:2
France ~1900. "Merovech" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (14,52g/33mm) C:XF
Franciaország ~1900. "Chlodion" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (14,68g/32mm) T:2
France ~1900. "Clodio" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (14,68g/32mm) C:XF
Franciaország ~1900. "Faramund" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (15,22g/32mm) T:2
France ~1900. "Pharamond" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (15,22g/32mm) C:XF
Franciaország 1907. "Franciaország Ifjúsági Alapítványa" Br kitüntető érme gravírozva. Szign.: R. Brangier (36mm) T:2
France 1907. "Youth Foundation of France" engraved Br medal. Sign.: R. Brangier (36mm) C:XF
Franciaország ~1907. "A béke csókja / A hazáért a Világ egyesítése útján" peremén jelzett Br emlékérem. Szign.: Ovide Yencesse (43,79g/45mm) T:2,2-
France ~1907. "Le Baiser de Paix (the Kiss of Peace) / Pro patria per orbis concordiam" marked on edge Br commemorative medal. Sign.: Ovide Yencesse (43,79g/45mm) C:XF,VF
Franciaország 1913. "Kiállítás - Párizs 1913" aranyozott fém emlékérem (79,72g/56mm) T:2
France 1913. "Exposition - Paris 1913" gold plated metal commemorative medal (79,72g/56mm) C:XF
Franciaország ~1930-1940. "Tavasz" kétoldalas Br érem. Szign.: Robert Cochet (68mm) T:2 ph.
France ~1930-1940. "Le Printemps (Spring)" two-sided Br medallion. "OFFERT PAR M. L. DE DIESBACH DÉPUTÉ" Sign.: Robert Cochet (68mm) C:XF edge error
Franciaország 1937. "Nemzetközi Kiállítás Párizs - Trocadéro" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: R. Bénard (50,5mm) T:2
France 1937. "Exposition Internationale Paris - Trocadéro" two-sided Br medallion. Sign.: R. Bénard (50,5mm) C:XF