NSZK / Ottobrunn 1985. "15 éves az Ottobrunni Bélyeg- és Éremgyűjtő Egyesület" fém emlékérem (30mm) T:2 (PP)
FRG / Ottobrunn 1985. "15 Years of Stamp- and Coin Collector Association of Ottobrunn" metal medal (30mm) C:XF (PP)
Németország 1988. 25 éves mozdonyvezetésért járó névre szóló kitüntető fém plakett (200mm) T:2
Germany 1988. Metal plaque for 25 years engine driver service (200mm) C:XF
Németország DN "A világtörténelem egyéniségei / George Bush - 1989 németországi látogatás" fém emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal (32mm) T:1-,2
Germany ND "Persönlichkeiten der Weltgeschichte / George Bush - Besuch in Deutschland 1989" metal medallion with numbered certificate (32mm) C:AU,XF
Olaszország 1959. "Szardínia Autonóm Régió / III. Jogi Tanulmányok Regionális Találkozója 1959" jelzetlen Ag emlékérem (55,4g/54mm) T:2- patina, két ü.
Italy 1959. "Regione Autonoma della Sardegna / III Convegno di studi giuridici sulla regione 1959" unmarked Ag medal (55,4g/54mm) C:VF patina, two dings
Olaszország 1966. "Dante centenárium" jelzett Ag emlékérem eredeti gyártói "Johnson Milano Roma" tokban. Szign.: Manzú (35,6g/1000/50mm) T:2
Italy 1966. "Centenary of Dante" hallmarked Ag medal in original makers "Johnson Milano Roma" case. Sign.: Manzú (35,6g/1000/50mm) C:XF
Olaszország 1972. "I Marenghi del Sole - hivatalos olasz turistaérmek" 11xklf db-ból álló Ag emlékérem gyűjtemény papírtokban + 1db külön plasztiktokban (10g/0.925/30mm) T:PP oxidáció
Italy 1972. "I Marenghi del Sole - official Italian tourist medals" 11xdiff pcs in medal set in paper case + 1pc separately in plastic case (10g/0.925/30mm) C:PP oxidation
Olaszország DN "Inter" 6xklf db-ból álló fém bélyegérem szett eredeti plüss tokba ragasztva (egyik ragasztása elengedett), dobozban T:1 egyik ragasztása elengedett
Italy ND "Inter" 6xdiff pcs of stamp coin set sticked in original plush case (except one), in paper case C:UNC
Orosz Birodalom DN "Konsztantyin Nyikolajevics nagyherceg / Orosz Földrajzi Társaság" fém emlékérem (64mm) T:2
Russian Empire ND "Grand Duke Konstantin Nikolayevich / Russian Geographical Society" metal commemorative medal (64mm) C:XF