30565.
267. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
75 000 Ft
194,30 EUR, 214,29 USD
Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina