C. Schütz: Théatre francais. II-IV. série. 36 livraison. Bielefeld, 1842-43, Velhagen & Klasing. Korabeli kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. / In a bit threadbare linen binding, in good condition though.