2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. 1. köt. Szeged, 1940, Szukits. 1 t. VIII, 384 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerince kissé kopottas. Első összkiadás, a kötetben megjelent verseket tartalmazza. 1941-ben megjelent egy második kötet, amely a kötetbe nem rendezett verseket gyűjtötte egybe.