2 000 Ft
Nyírő József 4 kötete, ebből 3 halinakötésben. Bp., 1935-41, Révai. A Mádéfalvi veszedelem, a Kopjafák, ill. A sibói bölény c. kötetek kopottas-foltos halinakötésben, a Jézusfaragó ember c. kötet kissé sérült félvászonkötésben.