Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben
Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. II. kötet Pest, 1854. Emich Gusztáv. 587 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk. Fabó Bertalan. Másfélszáz képpel és hasonmással. Bp., 1910, "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a gerinc elszíneződött, belül azonban jó állapotban.
Bilderlexikon. 4 kötet. Wien, 1928, Herausgegeben vom Institut für Sexualforschung. I.: Kulturgeschichte... Ein Sammelwerk sittengeschichtlicher Bilddokumente aller Völker und Zeiten. II.: Literatur und Kunst... Ein Sammelwerk der sexuell betonten Produktion aller Völker und Zeiten auf den gebieten der bildenden Kunst. III.: Sexualwissenschaft ... Ein Sammelwerk sexuologisch bedeutsamer Bilddoku...