Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1330985
13428
268
Arcibasev: Féltékenység. Dráma öt felvonásban. Fordította Biró Lajos. Bp., 1918, Singer és Wolfner. A címlap javított. Korabeli félvászonkötésben. 1344339
13429
268
Csurka István: Házmestersirató. Drámák, színművek. Budapest, 1999, Püspöki. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval 1317813
13430
268
Karinthy Frigyes: Martinovics. Bp., 1947, Új Idők (Singer és Wolfner). 30 p. Ascher Oszkár utószavával, Hincz Gyula szövegközti rajzaival. Kiadói rajzos papírborítóban. 1320191
13431
268
Heine: Firenzei éjszakák. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., 1923, Dante. Hungária ny. 91 p. A címlappal együtt négy, színezett kőnyomattal. Kissé kopottas kiadói félvászonkötésben. 1321311
13432
268
Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont" 111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban 1321317
13433
268
Nagy Sándor: Könny és mosoly. A címlap a szerző linómetszetével díszítve, Hajduhadház, 1926. Törekvés nyomda. Kiadói papírkötésben 82p. Kissé megviselt állapotban 1330905
13434
268
Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1969, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1330903
13435
268
Nemes György: Rossz egyedül. Bp., 1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1330894
13436
268
Nemes György: Behajtani tilos. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1330898
13437
268
Kőműves Imre: Egy marék hamu. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1330900
13438
268
Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1965, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1330895
13439
268
Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft