Ady Endre : Az utolsó hajók. Versek. Sajtó alá rendezte és az utószót írta: Földessy Gyula. Bp., 1923, Athenaeum. 158 p. A borítórajz Kozma Lajos munkája. Kiadói papírkötésben..
Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Bp., é.n., Közlekedési Ny. 174 p., 20 t. Kiadói, kopottas egészvászon-kötésben, könyvtári példány volt. A szerző aláírásával!
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói papírkötésben, a borító széle sérült. A szerző dedikációjával!
Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. A fordító dedikációjával!
Feleki Sándor: Árnyak és sugarak. Versek. Bp., [1903], Lampel. A szerző által Thék Endre (1842-1919) bútorasztalos, bútorgyáros részére dedikálva. Kicsit kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.