Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó ás társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, vetemedett lapokkal és borítóval.
A Remekírók Pantheonja c. sorozat 4 db szép állapotú könyve: Csokonai: Legszebb versei, Dorottya. Schiller, Shakespeare. Bp., 1921. Pantheon, Kiadói papírkötésben
Controversies in Criminal Law. Philosophical Essays on Responsibility and Procedure. Edited by Michael J. Gorr and Sterling Harwood. Boulder, 1992, Westview. 272 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.
Acsády Ignácz: A Magyar Birodalom története. I.-II. kötet. Bp. 1903-1904, Athenaeum. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, képpel, fakszimilével illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált, kopott, dúsan aranyozott, kopottas, kissé szakadt félbőr kötésben