Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 239

13464.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

13465.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Legifj. Szász Károly: Versek. Budapesten, 1909, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói papír kötésben
13466.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13467.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó ás társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, vetemedett lapokkal és borítóval.
13468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
13469.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

13470.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

A Remekírók Pantheonja c. sorozat 4 db szép állapotú könyve: Csokonai: Legszebb versei, Dorottya. Schiller, Shakespeare. Bp., 1921. Pantheon, Kiadói papírkötésben
13471.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13472.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Controversies in Criminal Law. Philosophical Essays on Responsibility and Procedure. Edited by Michael J. Gorr and Sterling Harwood. Boulder, 1992, Westview. 272 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.
13473.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

13474.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Acsády Ignácz: A Magyar Birodalom története. I.-II. kötet.  Bp. 1903-1904, Athenaeum. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, képpel, fakszimilével illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált, kopott, dúsan aranyozott, kopottas, kissé szakadt félbőr kötésben
13475.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft