3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
3 db utazással kapcsolatos könyv-Forbáth László: A megújhodott Mongólia. Bp., Franklin-Társulat. Kiadóo egészvászon kötés, műanyag fóliában, jó állapotban. Dr. Cholnoky Jenő: Utazásom Amerikában Teleki Pál gróffal. Bp., Vajda-Wichmann. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban. Montell, Gösta: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Bp., Athenaeum. egészvászon kötés, kopottas állapotban.