Fehér arany (14K) karkötő, 60 db modern csiszolású brill kővel (cca 1,8 CT M-M2-Tcr-Ca, Si P2), sorban karmos foglalatban, nyelves záródással, apró felületi kopássokkal, bruttó:9,2 g, h:17,4 cm
cca 1900 14K arany Doxa másodpercmutatós zsebóra dupla fedeles, tisztításra szorul, jelzett, jó állapotban bruttó:60,5 g / 14ct gold Doxa pocket watch, not works, good condition
Antik háromágú ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett Bécs, 1862, 13 - latos antik ezüst, "AK" mesterjeggyel, préselt, felső szár kivető, nettó: 760 g, m: 46 cm.