5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Hollóházi porcelán teás készlet, hiányos: kanna (m: 16 cm), kiöntő (m: 10 cm), 2 db csésze+alj (d: 10,5 ill. 14,5 cm), kézzel festettek, jelzettek, kis kopásnyomokkal