2 600 Ft
Vegyes kÃnai porcelán étkészlet tétel: 1 db kékfestéses tálka, d: 11,5 cm + 3 db kékfestéses kanál, h: 14 cm + 3 db különféle kékfestéses kistálka, d: 8 ill. 8,5 cm + 1 db virágmintás tálka, kézzel festett, d: 11,5 cm + 4 db kézzel festett kistálka, d: 6,5 cm, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásnyomokkal, összesen 12 db