1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben.