Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.
Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p. Picit foltos borítóval.
Földes Jenő: Hadifogoly karrier. Szerző kiadása, Budapest,1930. Papírkötés, 155 oldal. A szerző dedikációjával.
Állapot: Megviselt állapotban. A papírborító szakadozott, és elvált a könyvtesttől.
A nagy vihar hajótöröttei. Hivatalos feljegyzések, tanulmányok és más írások a háború és a pusztító béke idejéről. Bp., 1927, Wodianer F. és Fiai. Kiadói vászon kötés. Foltos.