Könyvek: Téli sport és hegymászás Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1263561
13225
269
Books: Mountaineering and winter sports
Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus 1263526
13226
269
Turisták és weekendezők zsebkönyve.
A turista menedékházak, strandfürdők és csónakházak adataival. Összeáll. Dr. Stiassny József. Bp. (1932) Uránia Ny. 128 l., 2 mell. Kiadói papírborítóban 1284422
13227
269
Franz Nieberl: Das Gehen auf Eis und Schnee. München, 1923. Rother. Egészvászon kötésben / In full linen binding 1284421
13228
269
Nieberl, Franz: Das Klettern im Fels. München. 1922. Rother. 1284266
13229
269
Paul Hübel: Der Bergsteiger Walter Stösser. Ein Buch der Erinnerung. Erfurt, Richter,, 1940. Egészvászon kötésben / In full linen binding 1284202
13230
269
Winter, Otto: Das Himalajagebirge. Die Throne der Götter. Berlin, é. n., August Scherl (Der Weltwanderer. Dichtung und Erlebnis). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition. 1284275
13231
269
2200
Terenyi, Edmund: Ski- und Wanderführer durch das Nockgebiet von Kärnten, Salzburg und Steiermark. Mit 20 Abbildungen und einer farbigen Routen-Skizze der Murauer-Nocke.
Wien, 1933. Verlag der "Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung" 1284273
13232
269
Günther Siegmund: Physische Geographie. Leipzig, 1901. Göschen. Egészvészon kötésben / In full linen binding. 1284267
13233
269
Rudolf Pozdena: Wanderers Orientierungs- und Wetter-Taschenbuch. Wien 1935. Deutscher Verlag für Jugend und Volk. Kissé sérült / slightly damaged 1284424
13234
269
Franz Nieberl: Das Gehen auf Eis und Schnee. München, é.n. Rother. Egészvászon kötésben / In full linen binding 1284335
13235
269
Luis Trenker: A hegyek hőse. Bp., é.n., Tolnai Nyomda. Kissé viseltes egészvászon kötésben. Puskás Arnó aláírással. 1284439
13236
269
Martin, Franz, Anton Hromatka und Franz Mauler:
Skileben in Österreich 1936. Jahrbuch des Österreichischen Ski-Verbandes. Wien, 1936. Holzhausens Nachfolger Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft