13163.
269. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. FordÃtotta: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban. Az elülsÅ‘ szennylapon ajándékozási sorok és rajz, a gerince alul megfakult, a sarkai kopottak, a lapszélek itt-ott foltosak.