Nagy Miklós (szerk.): Magyarország képekben - Honismertető album I-II (Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról.) Reprint kiadás! Budapest, 1989, Helikon. Kiadói félvászonkötésben, műanyag védőborítóval. 392+384 p. Jó állapotban.
Tichy, Herbert: Die Wandlung des Lotos. Ein Indienbericht. Bécs, 1951, Ullstein Verlag. Számos képpel, 1 db kihajtható térképmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Touring Club Italiano. Italien. De Blauen Führer. Herausgeber: Francis Ambriére. Paris, 1955 Les Guides Bleus Hachette. Kiadói egészvászon-kötésben, számos térképpel.
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon III. Brassótól Nagyenyednek. Budapest , 1989, Officina Nova. Dekoratív album, egészvászon kiadói papírborítóban, 130 p.
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1981, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, sérült védőborítóval, egyébként jó állapotban.