Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1356712
30981
269
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés tűzoltósisakkal, nem saját mellszalagon T:2 kis ph. 1356040
30982
269
Numizmatika
1912. "Ép ész edzett testben él / E.R. II." jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (26,66/0.800/40mm) T:2 durva ph. 1357355
30983
269
Numizmatika
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény (27mm) T:2
Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF
HP 4959. 1357104
30984
269
Numizmatika
~1920-1945 DN "Csonka Magyarország nem ország..." kétoldalas Zn Trianon medál, a hátlapon a "Hiszekegy" szövege (24,5x28mm) T:2 1352900
30985
269
Numizmatika
1926. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / I. osztály szövetségi díj 1929-1930 I." ezüstözött Br díjérem szalag nélkül (40mm) + 1926. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / Újonc díj, 3. csoport II. 1934-1935" bronz díjérem szalag nélkül (40mm) + DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" ezüstözött Cu sportérem mellszalagon (31mm) T:2,2- ezüstözés kopott 1355176
30986
269
Numizmatika
~1926. "Magyarországi Gépjárművezetők Egyesülete" zománcozott Br gomblyukjelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel, számozással (18,5mm) T:2 1355161
30987
269
Numizmatika
~1926. "Magyar Országos Gépjárművezetők Egyesülete" zománcozott Br gomblyukjelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel, számozással (18mm) T:2 1355147
30988
269
Numizmatika
1926. "Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete" zománcozott Br gomblyukjelvény (18,5mm) T:2- zománchiba 1355171
30989
269
Numizmatika
~1926. "Magyar Országos Gépjárművezetők Egyesülete" zománcozott Br gomblyukjelvény "CORDATIC" beütéssel, számozással (18mm) T:2- zománchiba 1355154
30990
269
Numizmatika
~1926. "Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete" zománcozott Br gomblyukjelvény (18,5mm) T:2 1354859
30991
269
Numizmatika
1927. "Prohászka Ottokár" fém medál (25mm) + DN "Szent Imre" Al medál. "Sanctus Emericus / Patrona Hungariae" (32mm) T:2 1297576
30992
269
Numizmatika
~1930-1940. Ciszterci zománcozott iskolai sapkajelvény (53x35mm) T:3 zománchiány Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft