3 000 Ft
3 db ex libris: Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Rácz Aladár (1886-1958) cimbalomművész ex librise, fametszet, papír, jelzett, 9,5×8 cm; Fery Antal (1908-1944): Alkalmi grafika Illyés Sándor László (1906-?) ügyvéd házasságkötése alkalmából (1939), fametszet, papír, jelzett, dedikációval, a szélein sérült, 9,5×5,5 cm; Eugen Schmidt (?-?): Liszt Ferenc / XIII. Europäischer Ex Libris Kongress zu Budapest 1970, ex libris, acélmetszet, papír, jelzett, 7,5×7,5 cm