Metszetek Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1361069
11000
270
Engravings
1798 August Wilhelm Iffland (1759-1814), metszet, papír, metszette:Bolt, 10×8 cm 1367701
11001
270
Engravings
cca 17-18. század 3 db rézmetszetű könyvillusztráció: L.Annaei Senecae, 1642; Avantures de Telemaque, Regard de belle Dame, 12x7 és 14x9 cm 1367704
11002
270
Engravings
Karl Mayer(1798-1868): Kisfaludy Sándor, eredetije Döbrenteinél, rézmetszet, 11x16 cm 1361097
11003
270
Engravings
4 db különféle rézmetszet, jelzettek, 12,5×7,5 cm 1366999
11004
270
Engravings
A csodás kenyérszaporítás, rézmetszet, papír, jelzett (Afsner), 18×12 cm 1360744
11005
270
Engravings
1857 Várak: Szécsényi, Murányi és Jászói, rotációs fametszet a Vasárnapi Újság egyik 1857-es számából, papír, jelzés nélkül, 3db, 13x16cm és21x15cm 1366960
11006
270
Engravings
1757 Prokes Márton (műk. 1708-1733 [1757], Nagyszombat): Arbor Porphyriana, rézmetszet, papír, jelzett, Reviczky Antal (1723-1781) Elementa philosophiae rationalis seu logica (Nagyszombat, 1757) c. munkájából, 18,5×13 cm / 1757 Martin Prokeš (fl. 1708-1733 [1757], Trnava): Arbor Porphyriana, copper etching, paper, signed, from the Elementa philosophiae rationalis seu logica (Trnava, 1757) written... 1361183
11007
270
Engravings
1713 Hatvan látképe, rézmetszet, Raffaello Savonarola (?-?) Universus terrarum orbis scriptorum calamo delineatus 1. kötetéből (Padua, 1713), a hátulján Hesdin (Franciaország) rézmetszetes látképével (485-486. p.) 1366489
11008
270
Engravings
1855 Frey: Hölgyfutár divat témájú színezett rézmetszet / Fashion colored etching 21x28 cm 1366487
11009
270
Engravings
1853 Frey: divat témájú színezett rézmetszet / Fashion colored etching 18x27 cm 1366486
11010
270
Engravings
1859 Divatkép Monaszterly és Kuzmik váci utcai divatcsarnokából divat témájú színezett rézmetszet / Fashion colored etching 21x30 cm 1367021
11011
270
Engravings
Jézus a kereszten, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 29,5×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft