Fekete József - Hevesi József (szerk.) : Magyar Salon. Képes havi folyóirat. 1886, [3 évfolyam.] II. kötet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 666 p. Számos képpel és illusztrációval.
A borítója kopott, foltos. A gerince kisebb sérülés. A kötés sérült, meglazult. A címlap hiányzik. A 61-79. p. a lapok tetején keresztben szakadt és a 61-66. p. között a leszakadt laprészek hiányoznak.