3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Igazságügyi közlöny L. évfolyam. 1-12. szám.+ Melléklet a 8.550/1941. M. E. számu rendeletéhez. (Az 1939: IV. törvénycikknek, valamint a 8.550/1941. M.E. számu rendelet I. és 23. §-ában felsorolt rendeleteknek szövege.) Budapest, 1941, Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Korabeli félvászon kötés, XL+476+54 p. Értékes kordokumentum 1941-es évből, amely nem csak a harmadik zsidótörvényt, hanem mellékletként a második zsidótörvényt is tartalmazza! A borítója foltos, kopott, sérült! Volt könyvtári példány.