Orvostudományi Közlemények 1940 I. évfolyam 1-12. szám. Félvászon kötés, 376 p. A borítója kopott. A lapokon jegyzetekkel, beírásokkal, firkával. Volt könyvtári példány!
Igazságügyi közlöny L. évfolyam. 1-12. szám.+ Melléklet a 8.550/1941. M. E. számu rendeletéhez. (Az 1939: IV. törvénycikknek, valamint a 8.550/1941. M.E. számu rendelet I. és 23. §-ában felsorolt rendeleteknek szövege.) Budapest, 1941, Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Korabeli félvászon kötés, XL+476+54 p. Értékes kordokumentum 1941-es évből, amely nem csak a harmadik zsidótörvényt, hanem me...
1939 Leipzig - Tag des deutschen Rechts / Német jogi kongresszus négynyelvű programfüzete Hitler képével / German Law Congress program booklet in four languages and with the image of Hitler.
1939 AZ NSDAP heti mottója: Hermann Göringtől származó idézet kisplakáton. A német náci párt 1937-1944 között adott ki motiváló és iránymutató idézeteket. Szakadással / Weekly saying of the NSDAP. from Herman Göring