1867-1891 Jahresberichte des Krankenhauses Bethesda der deutsch reformierten Filialgemeinde, Pest, Hornyánszky. A Bethesda kórház éves beszámolói, félbőr kötésben, 1-2 kijáró lappal, több év egy kötetben
1870 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
Fekete József - Hevesi József (szerk.) : Magyar Salon. Képes havi folyóirat. 1886, [3 évfolyam.] II. kötet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 666 p. Számos képpel és illusztrációval. A borítója kopott, foltos. A gerince kisebb sérülés. A kötés sérült, meglazult. A címlap hiányzik. A 61-79. p. a lapok tetején keresztben szakadt és a 61-66. p. között a leszakadt laprészek hiányoznak.
Budapester Gote. Großer Bilder-Kalender. Siebenter Jahrgang. Budapest, 1888, Wilhelm Wehner. / Budapester Gote. Nagy Képeskalendárium. Hetedik évfolyam. Német nyelven, de magyar kiadás. Sok képpel illusztrálva. Viseltes papírkötés, 174 p. A borítója megviselt. A könyvben beírás, jegyzet.