1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
"Honvéd" feliratú Hollóházi porcelán doboz, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm +"Nemzetközi maratoni Budapest-bajnokság 1984. október 28." feliratú Hollóházi porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm