1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, régi Lengyelország térkép. Színezett rézmetszet 51x47 cm / 1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, map of Poland, Colored etching. 51x47 cm
1799 Franz Müller: Postkarte von den Bayrischen und Schwaebischen Kreise (Tabula cursus circuli Bavarici et Suevici repraesentans), Bajorország térképe. Színezett rézmetszet. 51x38 cm / 1799 Map of Bavaria. Franz Müller. Colored etching 51x38 cm
1835 Bajor és Würtembergi királyságok 'sa' Badeni Nagy Hertzegség földképe. Kissé viseltes, szakadt állapotban, 35x48cm/ 1835 Bavaria and Württemberg kingdoms 'and the' earth picture of the Grand Duchy of Baden. Slightly worn, 35x48cm
1885 Petermanns Geographische Mitteilungen, Band 31. Gotha, Justus Perther Verlag. 20 db vegyes, főleg Afrika tematikájú érdekes, részletes térképlap, különféle méretekben, az elején és a végén hiánnyal.
1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, Osztrák Németalföld térképe, 12. sz. tábla, kézzel festett, vászonra kasírozva, sérült, 60×136 cm / 1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, chorographic map of the Austrian Netherlands, table No. 12., handpainted, on canvas, damaged, 60×136 cm
Szentes Ferenc: Salgótarján és Pétervására közötti terület 1 földtani térképpel, 4 táblával 7 ábrával. Magyar Tájak Földtani Leírása V. Budapest, 1943. Stádium. Kiadói papírkötésben