10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
3 latin nyelvű munka egybekötve. 1. Mailáth György (1786-1861): Assertiones ex universa philosophia quas sub gratiosis auspiciis excellentissimi, illustrissimi, et reverendissimi domini Francisci Xaverii Fuchs. Pozsony, 1803, Georgii Aloysii Belnay. 2. Miscellanea, quibus regnum rationis christianorum animalium, placita carni, affectibusque dolosis blandientia, pro totidem rationis legibus adoptantium, ... Pozsony, 1803, Georgii Aloysii Belnay. 3. Moralis philosophiae christianae de virtutibus, et vitiis tractatus...Pozsony, 1802, Georgii Aloysii Belnay. Korabeli aranyozott gerincű bőrkötés, a gerincén aranyozott Miscellanea felirattal, 16+XXXII+2+272+VIII+224 p. Latin nyelvű. A borítója kopottas, foltos. A lapok foltosak. Az utolsó lapok némileg hiányosak.