6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
A nemzeti színház könyvtára I. 10 db. színdarab egybekötve. Szerzők: Szigligeti Edfe, Augier Emil, Goethe, B. Jósika Kálmán, Szépfaludi Ö. Ferencz, Berczik Árpád, Clairville és Gastineau, Justus, Balázs Sándor, Feuillet Octave, Grangé Jenő és Bernard Victor. Kopottas félvászon. Az elülső védőlapon bejegyzéssel.