1 000 Ft
Friedrich [Martin von] Bodenstedt (1819-1892): Die lieder des Mirza-Schaffy. Berlin, 1885, R. v. Derker. Megviselt, aranyozott, festett kiadói egészvászon kötésben, 200 p. A kötése meglazult, sérült. Német nyelven.