Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 289

Móricz Zsigmond műveiből 13 kötet. 12 mű 13 kötetben. Nem teljes! Forr a bor I-II, Forrómezők, Az asszony beleszól, Életem regénye, Rokonok, Betyár,Tündérkert, A nap árnyéka, A nagy fejedelem, A boldog ember, Barbárok, Míg új a szerelem. Budapest,1939,Athenaeum. Kiadói aranyozott, piros egészvászon kötés. A borítók, gerincek kopottak,foltosak. A lapok néhol foltosak. A boldog ember kötése picit sérült.
13943.

Móricz Zsigmond műveiből 13 kötet. 12 mű 13 kötetben. Nem teljes! Forr a bor I-II, Forrómezők, Az asszony beleszól, Életem regénye, Rokonok, Betyár,Tündérkert, A nap árnyéka, A nagy fejedelem, A boldog ember, Barbárok, Míg új a szerelem. Budapest,1939,Athenaeum. Kiadói aranyozott, piros egészvászon kötés. A borítók, gerincek kopottak,foltosak. A lapok néhol foltosak. A boldog ember kötése picit sé...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Kincs Elek: Ady hatása. Mátészalka, 1933, "Szatmár és Bereg" Nyomdai és Lapkiadó R.T. Átkötött félvászon kötés, 175 p.
13944.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

Méhes András: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói festett, illusztrált félvászon kötésben, 384 p. A gerince javított! Belső címlap hiányzik! A borítója kopott, viseltes!
13945.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
10

Mesekönyvecske. A Xa Xa barlangi lakat. Szent Genoveva Története. Harmadik kiadás. Képekkel illusztrálva. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Átkötött kiadói félvászon kötés, 115 p. A gerince javított. A borító kopott, foltos. A lapszélek foltosak. Volt könyvtári példány!
13946.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

13947.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13948.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Két kötet az Új Elzevír Könyvtárból; Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Új Elzevír Könyvtár 1. Fordította: Horvát Henrik. Az illusztrációkat Kondor Lajos rajzolta. 1980. számú példány. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 235 p. Thomas Mann: A törvény. Új Elzevír Könyvtár 2. Fordította: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Budapest, 1958, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 172 p. A borítók kopottak.  Drahos István eredeti fametszeteivel. Sorszámozott, bibliofil kiadás egészbőr kötésben. Bp., 1958, Magyar Helikon, (pár lap kijár)
13949.

Két kötet az Új Elzevír Könyvtárból; Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Új Elzevír Könyvtár 1. Fordította: Horvát Henrik. Az illusztrációkat Kondor Lajos rajzolta. 1980. számú példány. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 235 p. Thomas Mann: A törvény. Új Elzevír Könyvtár 2. Fordította: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Budapest, 1958, Magyar Helikon. Kiadói fél...

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

Fónyad Ernő: Jöttem, hogy átkoktól legyek megáldott... Versek. Szombathely, 1932, Martineum Könyvnyomda R.T. Egészvászon, 80 p. A szerző által dedikált példány!
13950.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

13951.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13952.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Kozma Andor: Turán. Ősrege. 2. kiadás. Bp., 1926, Pantheon. (Globus ny.) 188 p. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben
13953.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Arany János összes munkái. III. kötet. Elbeszélő költemények. Bp., 1884. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A gerinc felső részén kisebb sérülés, a címlapon tulajdonosi bélyegző, az első előzéklap hiányzik, a hátsó tábla enyhén foltos. A tábla kifejezetten szép állapotú.
13954.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft