Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. Könyvkötői kemény papírkötés, 43 p. Első kiadás! A címlapot Divéky József rajzolta. A gerince sérült, hiányos.
Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon, 142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.
Dickens Károly: Copperfield Dávid Ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Komjádi Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, 175 p. A borítója, gerince kopottas.
Christoph Martin Wieland (1733-1813): Gandalin oder Liebe um Liebe. Miniatur-Bibliothek Classischer Dichterwerke 6. Leipzig, É.N.,Heinrich Matthes. Kopottas kiadói egészvászon, 94 p. A kötése meglazult. Német nyelven.
Friedrich [Martin von] Bodenstedt (1819-1892): Die lieder des Mirza-Schaffy. Berlin, 1885, R. v. Derker. Megviselt, aranyozott, festett kiadói egészvászon kötésben, 200 p. A kötése meglazult, sérült. Német nyelven.
Tóth Sándor-Bagi Béla (szerk.): Szilády Károly emlékkönyv. Ezen könyvet a kecskeméti nyomdászat megalapítója Szilády Károly typographus tiszteletére azon alkalomból készítették a Petőfi Nyomda dolgozói, hogy Kecskeméten 140 évvel ezelőtt kezdte meg működését az első könyvnyomda. Petőfi Nyomda Kiadványai II. Kecskemét, 1981, Petőfi Nyomda. Kiadói ragasztott papírborító, 245 p. Jó állapotban.