Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
Ezeregyéjszaka / 1001 Nacht - Aus den tausend Nachten und der einen Nacht. Die Berühmten Liebesgeschichten und Marchen des Orients. Berlin, É.N., Wilhelm Borngraber. Foltos kiadói félvászon kötésben, 518 p. Német nyelvű. Bayros erotikus illusztrációival. A borítója és a lapok eléggé foltosak.
Margitai József (szerk.): Rövid magyar-horvát és horvát magyar zsebszótár. Iskolai és magán használatra. Nagy-Kanizsa, 1889, Fischel Fülöp. Félvászon kötés, 111+144 p. A könyv megviselt állapotban!
Socialist Constitution of The Democratic People's Republic of Korea. Pyongyang, 1975, Foreign Languages Publishing House. Hardcover. Also: Kim Il Sung. The tasks of the Korean communists & The Grat Idea of Lenin on the national liberation struggle in colonies in the east is triumphing. Pyongyang, 1970-72, Foreign Languages Publishing House. Paperback editions.
Atlas Polskich Strojów Ludowych XIV. Franciszek Kotula: Strój łańcucki. Wrocław, 1955, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
Atlasu Polskich Strojów Ludowych XIX. Janusz Kamocki: Strój sandomierski. Wrocław, 1957, Nakladem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói papírkötésben, kissé dohos állapotban.
Karl von Rotteck: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeiten. I-X. Braunschweig, 1854-55, Verlag von George Westermann. Hat kötetben. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults
Christoph Wilhelm Hufeland: Die Kunst das menschliche Leben zu verlängern I.-II. Jena, 1798. Akademische Buchhandlung hiányzó gerincű papírkötésben / in paper binding (spine missing)
Gesenius, Wilhelm: Neues hebräisch-deutsches Handwörterbuch über das Alte Testament. Zweyte verbesserte vermehrte und mit einem Register versehene Auflage. Leipzig, 1823. bey Friedrich Christian Wilhelm Vogel. Korabeli félbőr kötésben, kis hibákkal. / In half leather binding
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.