13189.
270. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Téli sport és hegymászás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Clubführer durch die Bündner-Alpen. 4. köt.: Die südlichen Bergellerberge und Monte Disgrazia. Összeáll.: Rütter, H. Zürich, 1922, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, a gerincén kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.