Hóman Bálint (szerk.) : A magyar történetírás új útjai. Budapest, 1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, 463 p.
A borítója picit sérült. Volt könyvtári példány! Ezt leszámítva kiváló állapotban!