1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Paris und Umgebung. Griebens Reiseführer 21. Berlin, 1911., Albert Goldsmidt. 13. kiadás. Kopottas egészvászon kötésben, 234 p. Kihajtható térképekkel és alaprajzokkal, de a hátuljából a térkép melléklet hiányzik. Párizs útikönyv német nyelven. / Paris tourist guide in german language.