Kézdivásárhelyi Benkő Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. Budapest, 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. A könyv elején Horthy Miklós fotójával! A borítója kopott, foltos.A gerince sérült.A kötése laza, sérült. Az elülső kötéstábla, és a védőlap foltos. A Horthy Miklós fotó védőpapírja foltos, szakadozott.
Stalbrand, Kerstin - Papp Márió (szerk.): Nagy Vadászkönyv. Budapest, É.N., GEOHOLDING Rt.- SKO Lap- és Könyvkiadó. Kiadói keménypapír kötés, 313 p. A könyv fekete-fehér és színes illusztrációkat, fényképeket, valamint litográfiákat és akvarelleket tartalmaz. Jó állapot.
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin. 374 p. 40 t. Harmadik kiadás. Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
Madas András: Erdészeti Politika.Budapest,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban, 291 p. A szerző dedikációjával Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
Széchényi Zsigmond 6. db könyve. 1. Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. 2. Nahar. Budapest, 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. 3. Alaszkában vadásztam. Budapest, 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Világjáró sorozat. 4. Denaturált Afrika. Budapest, 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. 5. Ahogy elkezdődött. Budapest, 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. 6. Ünnepnapok. Budapest, 1961, Szépiroda...
Dr. Bencze Lajos - Dr. Dániel István (szerk.): Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga) Budapest, 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, 223 p.
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Harmadik kiadás. Budapest, É.N., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban, 231 p. A kiadói borítója szakadozott.