8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Kézdivásárhelyi BenkÅ‘ Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. Budapest, 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borÃtó, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. A könyv elején Horthy Miklós fotójával! A borÃtója kopott, foltos.A gerince sérült.A kötése laza, sérült. Az elülsÅ‘ kötéstábla, és a védÅ‘lap foltos. A Horthy Miklós fotó védÅ‘papÃrja foltos, szakadozott.