19102.
270. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
1 200 Ft
Fém dísztárgyak (Hamutál, kiöntő, levélbontó, szarvasbogár tölgyfalevélen), részben jelzett, réz, kisebb kopásokkal, 7x10 cm., d: 15 cm., 26 cm, 7x12 cm.