Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1360589
30923
270
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2,2- 1359506
30924
270
Numizmatika
1912. "Magyar Dalárda - Az érdem jutalmául" Br kitüntetés + "Kiváló Véradó" bronz fokozata mellszalagon T:2 1368111
30925
270
Numizmatika
~1930. "Erdélyért" irredenta festett alumínium kitűző (15x19mm) "Erdély visszajön 1940. augusztus 30." feliratú nemzetiszín szalagon T:2 1364635
30926
270
Numizmatika
~1930. Zománcozott hármas halmot és kettős keresztet ábrázoló fém kitűző (17x12mm) T:2 1365949
30927
270
Numizmatika
~1930-1940 "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" iskolai Br labdarúgó díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 1360459
30928
270
Numizmatika
~1930-1940. Ezüstözött Br kardos, oroszlános jelvény (44x28mm) T:2- 1367447
30929
270
Numizmatika
1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség 1925 / Bp. Bajnokság II. 1935" jelzett Ag díjérem füllel (27,13g/0.800/40mm) T:2- 1359489
30930
270
Numizmatika
1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel + DN "Véradásra kész" zománcozott fém jelvény (22mm) + DN "Hűséggel a nép egészségéért" (2x) zománcozott, aranyozott fém jelvény pár (21,5x30mm és 17x18mm) T:2 1364641
30931
270
Numizmatika
1939. "Győzünk / Kitartás! - 9323 - Éljen Szálasi" Al zseton (25mm) T:2- 1365406
30932
270
Numizmatika
Lux Elek (1884-1941) 1940. "Matolay Elek 1836-1883 / Tornászbajnokságok 1940" jelzett Ag díjérem mellszalagon (15,2g/0.800/34-36mm) T:2 1365766
30933
270
Numizmatika
1948. "1848-1948 Népi bajnok / Röplabda" zománcozott Br díjérem, mellszalagon (35mm) T:2- 1351386
30934
270
Numizmatika
1948. "1848-1948. Magyar sportoló ifjúság szabadság reménye" ezüstözött Br kitűző (27,5x32mm) + 1947. "Miasszonyunk hazánk reménye" aranyozott fém kitűző (25mm) + DN "Lánchíd" ezüstözött fém kitűző (17,5x17,5mm) T:2,2- az egyiken javított tű Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft