13db-os vegyes sport emlék és díjérem tétel, közte Berán Lajos (1882-1943) "I. díj" futó díjérem, DN "Dulce et Decorum est Pro Patria / Középfokú Iskolák Sportköreinek Versenydíja" irredenta díjérem (2x), 1947. "Z. HAC 1947 III." Zn tenisz díjérem, "Ludvig" gyártói jelzéssel T:II,II-
14db-os vegyes szocialista jelvény, kitüntetés egy sport díjéremmel nagyrészt eredeti tokban, közte 1962. "Magyar-Szovjet Timföld-Alumínium Egyezmény" Al emlékérem eredeti dísztokban (60mm), 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés eredeti dísztokban T:2,2-
19db-os vegyes, főleg szocialista kitüntetés, jelvény tétel főleg tokokban, néhány miniatűrrel, közte "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény, "Felszabadulűsi emléktúra 35" zománcozott fém jelvény, közte egy román kitüntetéssel T:2,2-
25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte 1978. "Tudományos-Technikai Úttörőszemle 1978" műanyag jelvény, "Budapest Ifjúsági Napok - 65" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:vegyes
49db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, főleg a szocialista időszakból, közte DN "A 10 éves KISZ tagságért" és DN "Élenjáró századparancsnok" valamint úttörő jelvények+ 2db szocialista kitüntetés igazolványához tartozó műbőr tok T:vegyes, zománchiba, egy jelvényen törött pánt
61db-os, főleg a szovjet űrprogrammal kapcsolatos jelvény tétel, benne több zománcozott, néhányról a tű letört T:1,1-,2 61pcs of badges, mainly the badges of Soviet space program, between them more enamelled pcs, some without needle C:UNC,AU,XF
~120db vegyes militiária és falerisztika témájú kitűző és jelvény a szocialista korszakból, közte NDK 1966. "10 éves a Nemzeti Néphadsereg 1956-1966" fém jelvény, 1966. "Budapesti Művészeti Hetek 1966" fém kitűző, Románia 1959. "II. Ifjúsági fesztivál - Temesvár" T:vegyes ~120pcs mixe military and civilian badges and pins from the socialist era, with DDR 1966. "10th Anniversary of the National Peo...
Vegyes magyar kitűző és jelvény tétel néhány emlékéremmel, összesen ~2,3kg súlyban, falerisztika és militária vegyesen, közte DN "A Magyar Néphadsereg kiváló katonája" zománcozott fém sapkajelvény, DN "Önkéntes ápoló" zománcozott fém jelvény, DN "Kiváló kohász" fém emlékérem szalag nélkül, 1937. "Székesfehérvár Szabad Királyi Város" Br emlékérem T:vegyes
Vegyes magyar kitűző és jelvény tétel kevés külföldi darabbal és pénzérmével, összesen 2,65kg súlyban, közte 12db japán-kínai erősen oxidálódott pénzérme, 8db klf. színű metró kitűző, "Munka Érdemrend" ezüst és bronz fokozata, "Zalka Máté Katonai Főiskola" zománcozott fém sapkajelvény, "Madách Gimnázium" zománcozott Br jelvény és néhány "P.F. Őrség" felvarró T:vegyes