Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Eötvös Loránd-díj" Br érem eredeti tokban (66mm) T:1 Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" Br medal in original case. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66mm) C:UNC
Exner Károly (1850-1919) ~1920. "Szent István első magyar király emlékezete / Esztergomi emlék - Augusztus 20." jelzett Ag emlékérem füllel "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (5.73g/0.800/23mm) T:2 kis ph.
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Gróf Széchenyi Ödön Állami Tűzoltóverseny / II. Kupaverseny Kaposvár 1991. június 27-29." kétoldalas Br emlékérem, műanyag tokban (60mm) T:2
Fülöp Zoltán (1951-) DN "Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen" aranyozott Br emlékérem (40mm) + "László királynak vitéz lovagságát / Szent László hermája Győr" aranyozott Br emlékérem (40mm) T:2 (PP) ujjlenyomat,karc