Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / Devecska Ferencnek 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött fém kitüntető érem névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,52g/70mm) T:1- patina Hungary 1937. "National Association of Hungarian Applied Artists 1926 / To Ferenc Devecska 1937" Ag or silver plated metal commemorative medallion with engraving, without ha...
Reményi József (1887-1977) 1925. "Soproni Kereskedelmi és Iparkamara Jubileumi Iparkiállítása / Moson Sopron Vas és Zala Iparosainak Ipari Érdemekért" kétoldalas Br plakett (60mm) T:2-,3 körben erős ph.
Solymári Valkó László (1909-1984) 1961. "A kiváló őszibarack termelésért / A Magyar Agrártudományi Egyesület - Országos Őszibarack Kiállítás Budapesten - Béke TSz. Budapest 1961" kétoldalas, ezüstözött Br díjplakett (80mm) T:2