Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1368854
10524
271
Ex libris - small-graphics
Carl Pauer-Arlau (1880-1932): Ex libris Willy Kaufmann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×10 cm 1220377
10525
271
Ex libris - small-graphics
Petry Béla (1902-1996): 3 db ex libris,klisé, papír, dúcon jelzettek, cca 16x9cm 1336623
10526
271
Ex libris - small-graphics
Petry Béla (1902-1996) : Vegyes ex libris tétel, klisé, linó, jelzettek 4db dedikált is, papír, különböző méretben, cca 12x10cm 1378231
10527
271
Ex libris - small-graphics
Hans Ranzoni Jr. (1896-1991):Rudolf Lauterbach, két oldalas alkalmi grafika, rézkarc, papír, 8×6 ill. 8×5,5 cm 1378184
10528
271
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Leila S. de Vasconcellos, erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzés nélkül, 4×6 cm 1375028
10529
271
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): 2 db pornográf ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6, 5,5×4 cm 1375291
10530
271
4400
Ex libris - small-graphics
A. Tóth Sándor (1904-1980): Pápai református kollégium üdvözlőlap. Linómetszet, papír, jelzett a linón, lyukkal 14,5×11 cm 1198010
10531
271
Ex libris - small-graphics
Trojan-Marian József (1931-):kis grafika klisék, jelzett, papír,3db, 15x10cm 1378249
10532
271
Ex libris - small-graphics
7 db ex libris különböző művészektől (Fery, Bárdos, stb.), fametszet/klisé, papír, egy részük jelzett, különböző méretben 1371886
10533
271
Ex libris - small-graphics
8 db ex libris, jelzés nélkül, 8x6 és 12x9 cm között 1366600
10534
271
Ex libris - small-graphics
Vegyes ex libris tétel: benne Monori Kovács Jenő (?-?)és A. Pion(?-?) is, klisék és metszetek vegyesen, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 5db, különböző méretben és minőségben, 5x4cm és 11x8cm 1377595
10535
271
Ex libris - small-graphics
9 db különféle kisgrafika, részben alkalmi, vegyes technika, papír, nagyrészt jelzettek, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft