Fotózással kapcsolatos szakirodalom Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1348983
12495
271
Literature about photography
Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Képzőművészeti Zsebkönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban. 1348926
12496
271
Literature about photography
Horváth Árpád: Camera obscura. A fényképezés és a film története. Bp., 1965, Táncsics Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1348959
12497
271
Literature about photography
Daguerre képei elkészítése módjának leírása. Közl.: Zimmermann Jakab. Bp., [1984], Országos Műszaki Múzeum. Az 1840. évi kiadás (Bécs, Hagenauer) reprintje, Karlovits Károly kísérőtanulmányával. Papírkötésben, jó állapotban. 1348851
12498
271
Literature about photography
Fotozsebkönyv. Szerk.: Morvay György, Szimán Oszkár. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr kötésben, jó állapotban. 1348842
12499
271
Literature about photography
Bernolák Kálmán: A fény. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1349001
12500
271
Literature about photography
Barthes, Roland: Világoskamra. Jegyzetek a fotográfiáról. Bp., 1985, Európa Könyvkiadó (Mérleg). Papírkötésben, jó állapotban. 1349856
12501
271
Literature about photography
Horvai József, Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1349866
12502
271
Literature about photography
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 1349117
12503
271
Literature about photography
Fejér Zoltán: Négy név - száz év. Fototechnika-történet. Bp., 1997, Műszaki Könyvkiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1349468
12504
271
Literature about photography
Koffán Károly: Vögel vor der Kamera. Bp., 1962, Corvina. Kicsit kopott vászonkötésben, enyhén vetemedett lapokkal, egyébként jó állapotban. 1349413
12505
271
Literature about photography
Vadas, Ernő: So fotografiert man das Leben. Halle, 1959, Fotokinoverlag. A szerző által Láng Klára (1912-1973) fotográfusnak dedikálva. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 1349333
12506
271
Literature about photography
Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1979, Gondolat (Gondolat zsebkönyvek). Papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft