Térkép Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1281243
12805
271
Map
cca 1890 Turóc vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, kiadja Posner Károly Lajos és Fia térképészeti műintézete, vászontérkép, hajtott, 31x21 cm 1309967
12806
271
Map
cca 1920 Róma nagyméretű térkép, hajtásoknál szakadt / Roma Large damaged map 80x40 cm 1370479
12807
271
Map
Kogutowicz Manó: Magyarország közigazgatási térképe. Bp., 191, Magyar Földrajzi Intézet, kopott félvászon kötésű mappában, vászonra ragasztva, 79×112 cm 1369444
12808
271
Map
cca 1910 Arad vármegye térképe, terv.: Gönczy Pál, 1:550000, Posner Károly Lajos és fia, 23,5×30,5 cm 1220241
12809
271
Map
1953 Magyarország autóbuszhálózatának térképe. Hátoldalán a Földművesszövetkezet hálózati térképe nagyméretű reklámja 42.2 x 66.5 cm 1341021
12810
271
Map
Pianta di Venezia edizione della Litografia Veneziana, 73x53 cm. Maps of Venice. Velence térkép. Állapot: Megviselt. A térkép szélei és hajtásai szakadozottak. 1340958
12811
271
Map
1914 Cattaro / Kotor és környéke térkép. Kotor and around map. 57x53 cm. 1339198
12812
271
Map
Tourist Map of Norway, The Bergenske Steamship Company, Norvégia Turistatérkép. 50x70 cm. 1344012
12813
271
Map
cca 1930 Karte der Dachstein-Gruppe, 1:50 000, 23x24 cm 1344056
12814
271
Map
cca.1895 K.u. K. militär- geographisches Institut: Pincuente und Volsca 1db katonai térkép. 62x43 Hajtások mentén szakadások. 1312092
12815
271
Map
1284180
12816
271
Map
cca 1900 Nagyszeben és környéke kissé megviselt vászon térkép / Sibiu and area slightly battered map on canvas 55x48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft