Muki és Bubu Kalandjai az őserdőtől a garázsig. Közzéteszi ifj. Gaal Mózes. A könyv címlapját Pólya Tibor festette. A szövegrajzokat Mühlbeck Károly rajzolta. Budapest, É.N. [1929], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. 90 p.+ 5 t. Kiadói illusztrált félvászon kötés. Az egyik sarka kopott, de ezt leszámítva szép állapotban!